מרפאת מומחים גניקולוגים

doctor smile
נשים רבות מוצאות את עצמן בהריון לא רצוי עקב יחסי מין לא מוגנים, כשלון אמצעי מניעה וסיבות רפואיות ואישיות אחרות.
מצב זה גורם ללחצים רגשיים רבים ולעיתים לתחושת חוסר אונים.
אם נקלעת להריון לא רצוי, אל דאגה ! אינך לבד. זה יכול לקרות לכולן.
אני כאן לעזרתך.

קרא עוד...

operation


הפסקת הריון ניתוחית ע"י שאיבה הידועה גם בשם גרידה הינה הדרך השכיחה ביותר לביצוע הפסקת הריון והיא מוכרת מזה שנים רבות.. שיטה זו מתאימה להריון החל משבוע 5 ואילך כאשר ניתן כבר לזהות שק הריון בתוך הרחם. הפסקת הריון זו מתבצעת בהרדמה מלאה בחדר ניתוח בבית חולים על מנת למנוע כל כאב בזמן הפעולה.

קרא עוד...

pils.jpg
טיפול תרופתי להפסקת הריון (הפלה תרופתית) נמצא בשימוש בישראל מזה כעשור ונועד לשמש כחלופה להפסקת הריון ניתוחית בשאיבה או גרידה. שיטה זו מתאימה להריונות רק עד השבוע ה -7 ואינה אפשרית מהשבוע ה- 7 ואילך. פניה להיוועצות רפואית עם גניקולוג מומחה או רופא נשים המתמחה בהפלה בכדורים בשלב מוקדם של ההריון משפרת את הסיכוי להצלחת ההפלה.

קרא עוד...

זיהום

שכיחות זיהום לאחר הפסקת הריון עומדת על כ-1%. זיהום יכול להתפתח גם לאחר טיפול תרופתי וגם לאחר שאיבה/גרידה. הזיהום נובע כתוצאה מפעולה פולשנית בנשים שטופלו ע"י שאיבה ובנשים שטופלו ע"י הפסקת הריון תרופתית עקב זמן ממושך של פתיחת צוואר הרחם והיווצרות תהליך זיהומי העולה לתוך הרחם.

כאשר זיהום מתפתח, יש לצפות לחום, כאבי בטן תחתונה ותחושת התכווצויות רחמיות ולעיתים דימום חריג. על הרופא המטפל לוודא כי אכן הרחם ריק מתוכן ואין שארית הריון ברחם.

קרא עוד...

לאחר הפסקת הריון

לאורך התהליך של הפסקת הריון והמעקב שלאחריו, יש צורך בטיפול וליווי רפואי צמוד עד לסיומו המוצלח של התהליך והחזרה לשגרה. על כן, כל מטופלת מוזמנת לביקורת לאחר הטיפול וכל מטופלת חופשייה ומוזמנת לפנות עם כל בעיה ושאלה לאורך כל מהלך הטיפול.

קרא עוד...

תתי-קטגוריות